Жодна із традиційних злакових культур не здатна зрівнятися з амарантом за корисним впливом на організм людини.
Це підтверджується також самою назвою - "амарант" дослівно перекладається як "той, що заперечує смерть".
Амарант не містить глютену, а вчені вважають білок амаранту найбільш наближеним до "ідеального", бо за своїм складом він подібний до білку грудного материнського
молока.
У повсякденному харчуванні найбільш поширена амарантова каша, яка містить поліненасичені жирні кислоти; вітаміни групи В, Е, А, С, РР; фосфор, магній, кальцій, калій, залізо.
Окремо слід звернути увагу на лізин, особливу амінокислоту, яка характеризується високою противірусною дією, забезпечує розвиток організму, гарантує ефективну роботу серцевого м’яза.
(//www.ukrboard.com.ua)
Серед інших амінокислот обов’язкової згадки заслуговують метіонін (захищає організм від негативного впливу радіації, важких металів) та триптофан (забезпечує гарний настрій, виділення серотоніну, перешкоджає розвитку депресії, безсоння).
Сквален, який є найціннішою складовою амаранту - це справжня панацея від безлічі хвороб людини. Він надзвичайно ефективний при лікуванні цукрового діабету ІІ типу, захворювань серцево-судинної, ендокринної систем, проблемах із зором, загоює рани, лікує шкіряні захворювання, в тому числі і складні екземи, допомагає відновити організм пацієнта, який переніс курс радіаційної терапії, а ще активізує загоєння внутрішніх органів та регенерацію тканин, має неймовірно сильну антиоксидантну дію, здатність протистояти утворенню пухлин.
Навіть періодичне вживання амарантової каші дозволить нормалізувати обмінні процеси в організмі, позбутися накопичених шлаків, токсинів; покращити загальний стан здоров'я організму.
Готувати амарантову кашу з шліфованої крупи дуже просто - засипати одну частину крупи в три частини окропу та варити протягом 3 хвилин (якщо на молоці, то співвідношення 1:5).
На сайті вказана роздрібна ціна. Для оптових покупців є особлива пропозиція.
80 грн/кг