Ціна 3 шт. 5 грн.
Відомий вид також як «єгипетська», «живородяща», «рогата»
цибуля тощо. Листя пустотіле, дудчате, завдовжки 40—50 см і шириною 1,5—2 см. Висота стрілки до першого ярусу в средньому 65—80 см, на ній формуються найкрупніші повітряні бульбочки. Ріст квітконоса у висоту триває шляхом формувания наступних ярусів. В умовах України може виростати декілька ярусів цибулинок. З кожним ярусом маса цибульок знижується.
(//www.ukrboard.com.ua)
На стрілках між повітряними цибульками можуть бути квітки на довгих квітконіжках, але через те, що багато сил відбирають цибулинки, вони не розвиваються і всихають.
На відміну від батуна і цибулі ріпчастої, повітряні і підземні цибулини не вимагають періоду спокою. Ще на материнській рослині вони утворюють листя і висаджені в ґрунт через 3—4 тижні дають свіжу зелену масу.
Добре виганяється при низькій температурі (10—12°С), в той час як для ріпчастої потрібно 18—20 С. Завдяки розвиненій корневій системі серед багаторічних видів весною у відкритому ґрунті дає врожай найраніше. Підземні цибулини більш виражені, ніж у батуна. У кулінарії споживають як листя, так і повітряні і підземні цибулини. «Бульбочки» використовують і для маринування.