Всім відомо дія малини, як потогінний засіб, що дозволяє максимально збити температуру під час спека при грипі і простудних захворюваннях. Головна перевага такого засобу в тому, що воно нешкідливе, як для дітей, так і для дорослих. Актуально пити малиновий чай або настій не тільки при лихоманці, але і при отруєннях – активні речовини продукту допомагають у короткі строки вивести токсини з тканин і гнильні речовини, що пригнічують імунну систему людини.
Вживають настої і відвари сушеної малини з листочками для лікування колітів, поліпшення роботи нирок, сечостатевої системи, в цілому. При сезонних загостреннях ГРВІ та ГРЗ малиновий чай можна пити просто для профілактики цих недуг, а також як протикашльовий засіб. (//www.ukrboard.com.ua)
Здатність малини виводити з організму шкідливі речовини позитивно впливає на структуру покривних тканин. З допомогою додавання сушеної малини в їжу або регулярне її вживання у вигляді відвару, можна побороти почервоніння та свербіж шкіри, незначні висипання, поліпшити колір обличчя, завдяки збагаченню крові поживними речовинами і поліпшенню кровопостачання епідермісу. Вживання малини в холодну пору року сприяє природному запасу енергії для прогрівання організму, а в жаркий – допомагає справлятися зі спекою, провокуючи рясне потовиділення.
Варення з малини 0,5л 30 грн