20
грам насіння 10 грн.
Ліма. По-іншому її ще називають лімської квасолею. Це ботанічний вид, який ще називають масляною квасолею. Відмінність її саме в олійно-вершковому смаку бобів, при тому ж низькому вмісті жирів в складі.
(//www.ukrboard.com.ua)
Олійно-вершковий смак - це просто візитна картка цього виду. Незвичайна форма бобів - в перекладі з латині назва звучить, як місяцеподібне. При цьому на зовнішній оболонці бобів є рельєф, схожий на морську мушлю. Саме тому іноді її називали морськими бобами.
Ліма любить сонце, воду і повноцінне харчування, тому вирощувати її потрібно на добре освітлених родючих ділянках, забезпечити своєчасний полив і підгодівлю. Висаджують насіння при відсутності небезпеки, у вигляді заморозків. Рослина абсолютно їх не переносить.
Важливо! Не можна поливати
квасолю Ліма з лійки по листю, полив повинен бути дуже акуратним на грунт, але не на рослину. Грунт не повинен занадто пересихати. Тому потрібно поливати не по розпорядку, а з огляду на всі фактори. Сушену ліму складають на зберігання і вживають у вареному вигляді. Однак можна заморозити або законсервувати зелені боби.