Компанія АФКgroup займається реалізацією мін добрив як вітчизняного так і імпортного виробництва
Продаж мінеральних добрив проводиться в портах та складах імпортерів.
У зв'язку з не стабільністю цін та наявністю позицій, детальну інформацію можно дізнатися по телефону.
Азотні
Найпоширеніший процес у виробництві — отримання аміаку у суміші. До азотних належать: аміачна селітра, нітрати амонію, натрію, кальцію, сульфат амонію, сечовина.
Фосфорні
(//www.ukrboard.com.ua)
Фосфор необхідний рослинам безперервно. На ранніх етапах сприяє розвитку кореневої системи, згодом — сприяє накопиченню цукрів в рослині.
Фосфорні
добрива, як правило, отримують шляхом розмелювання фосфоровмісних порід. Кам'яний фосфат стає доступним зазвичай в результаті хімічного процесу. Фосфорні — насамперед суперфосфат, сульфоамофос, кісткове та фосфоритне
борошно.
Калійні
Калій відповідає за оводненість клітин, бере участь в процесах транспортування поживних речовин в клітину, зміцнює коріння. Створюється на основі хлориду калію природного походження. Чимось він схожий на кухонну сіль — хлорид натрію. Ця поживна речовина життєво необхідна для фотосинтезу та має здатність уповільнювати будь-які хвороби. Оскільки джерела такого елемента часто розташовані далеко нижче поверхні ґрунту (на глибині 1-2 км), коріння не може дістатися до них природним шляхом.
Якщо у культури дефіцит даної поживної речовини, ви можете побачити пожовтіння та побуріння по краях листя, котре призводить до відмирання. До складу калійних входять: хлорид калію, сульфат калію, калійна сіль.
Комплексні
Азот (N), фосфат (P) та калій (K) об'єднують у складних добривах NPK, які забезпечують урожай двома чи трьома основними поживними речовинами одночасно. Прикладами таких поєднань стали амофос, калійна селітра, магній-амоній фосфат.