Амофос NP 11:52 - це азотно-фосфорне добриво яке активно використовується аграріями для стимуляції росту і підвищення врожайності всіх культур. До складу амофосу входить азот і фосфор в співвідношенні 11/52. Добриво добре розчиняється в воді, не злежується і добре розсіюється.
Застосовуючи Амофос NP11: 52 можна домогтися:
Підвищення продуктивності культур
Підвищення стійкості рослин до посухи і багатьом хворобам
Розвиток потужної кореневої системи
Поліпшення якості продукції
Збільшення термінів зберігання продукції.
Амофос ефективний на будь-якому грунті, він може застосовуватися як в якості бази для добрива рослин, так і для підгодівлі на відкритому і закритому грунті. Добриво відмінно діє якщо збагатити грунт перед посівом і підгодувати рослину в період інтенсивного росту. Особливо необхідний Амофос для ярих культур, їм підгодовують рослини на самому початку їхнього росту. Амофос 11 52 просто необхідний для посушливих регіонів, так як на такому грунті культивовані рослини найбільше потребують азотних добривах. А ось в більш помірних регіонах таке добриво можна комбінувати з іншими азотними підгодівлею. Використовуючи дане, добриво інтенсивність і здоровий ріст рослинних культур збільшиться в рази
(//www.ukrboard.com.ua)
Амофос NP 11 52 (Марокко) мінеральне добриво за складом є складним комплексним азотно-фосфорним добривом з високою концентрацією. Воно утворюється в результаті нейтралізації ортофосфорної кислоти при впливі аміаку. Воно легко розчиняється у воді і дуже просте в застосуванні
Застосовується засіб як добриво для багатьох культур, серед яких є пшениця, соя, жито, горох, ячмінь,
картопля, овес,
цукровий буряк, кукурудза,
рапс, соняшник і ще інші. Вноситься добриво і як основне, і як підгодівля. Більший вміст фосфору, ніж азоту в препараті компенсується тим, що в нього додають азотне монодобриво, так як більшість культур вимагають рівного співвідношення цих двох препаратів. Виділяються серед них озимі культури і бавовник, які не вимагають внесення монодобрив.
Амофос застосування
Застосовується препарат майже у всіх видах грунту. Для нього підходять практично всі кліматичні зони України. Якщо територія відрізняється меншою кількістю випадінь опадів, то доповнювати його азотними добривами треба менше. Нейтральні або слаболужні грунти при використанні амофосу, створюють рослині сприятливий фосфатний режим. Якщо створені умови захищеного грунту, то препарат застосовується в поєднанні калійних і азотних добрив.
Норми внесення
Соняшник передбачає норму з урахуванням основного добрива 150 кг / га.
Кукурудза теж при основному внесенні має норми 100 кг / га.
Озима пшениця має норми за умови посівів в рядки 50 кг / га, за умови основного внесення - 150 кг / га, а при внесенні під культивацію - 100 кг / га.
Виконуємо доставку своЇм автотранспортом та з/д транспортом. Розмір знижок та бонусів залежить від обьємів. Телефонуйте, Домовимось.