Плоди пепіно дбайливо знімають з гілок, коли вони досягають розміру гусячого яйця і стають кремового або блідо-жовтого кольору. Дуже важливо зібрати урожай вчасно - перезрілі плоди, залишені на кущі, втрачають свої смакові якості. А знімати їх доводиться кілька разів за сезон внаслідок дозрівання плодів на одному кущі в різний час.
Соковита м'якоть дозрілого пепіно світло-жовтого кольору має кисло-солодкий смак і насичений екзотичний аромат. Невелику кислинку плоду надає високий вміст вітаміну С, кількість якого можна порівняти з таким в цитрусових.
(плід пепіно відноситься до ягід) в соуси, супи, фруктові салати, різноманітні десерти, страви з морепродуктами, рибою та м'ясом. Їх запасають про запас: сушать, заморожують, консервують. Недостиглі плоди маринують як огірки і роблять з них овочеві салати. Ще з динної груші можна приготувати відмінні джеми, варення, компоти, дитяче харчування і консерви. (//www.ukrboard.com.ua)
пепіно
Плоди динної груші багаті вітамінами А, групи В, РР, С, К, пектинові речовини, клітковину, органічні кислоти, залізо та особливо йодом, в зв'язку з чим, їх рекомендують вживати при захворюваннях щитовидної залози. Пепіно містить велику кількість калію, що робить цей фрукт ефективним для зниження кров'яного тиску і профілактики багатьох серцево-судинних захворювань.
У традиційній медицині пепіно використовують для лікування шкірних захворювань та інфекцій дихальних шляхів, таких як бронхіт. Також пепіно корисний при цукровому діабеті, ревматизмі, бронхітах, остеопорозі, гемофілії і шкірних захворюваннях.
Цінним є й те, що плоди мають невисоку кислотність, що робить їх придатними для вживання в їжу особам, які страждають шлунково-кишковими захворюваннями.
Їстівна шкіра пепіно містить антоціани (є антиоксидантами), які володіють сильними антибактеріальними, протизапальними і протиракові властивості
В продажі три види пепіно: консуелла, рамзес, грн та гігант