Продам саджанці обліпихи Великан алтайської селекції. Достигає 20 вересня. Дерево 3,5 м з яскраво вираженим центральним провідником. Врожайність щорічна дуже висока.
Ягода оранжева, соковита, циліндрична, кісточки майже немає,середня маса 0,9 -1 г. Смак кислувато-солодкий, гармонійний, можна їсти з гілок. Збір можна продовжувати до грудня, не псується. Ягода -красуня, одна з найкращих в моїй колекції. Відео цього сорту і агротехніка за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=0sZJu1fojm4
Обліпиха Янтарне намисто, ягода велика до 1,0 г достигає 1вересня, і стоїть до морозів. Округло-овальна, мякуш щільний, темно-оранжева, дуже красива, блискуча, крона густа, компактна, в деякі роки ламається під вагою врожаю. Колючок мало. Відрив сухий. Висота дорослого дерева- до 3- 4 метрів. 2 річні - 80 грн і вище, в залежності від висоти.
Є також відмінні пізні сорти обліпихи, Аюла, Пізня оранжева, Лейкора, Ювілейна, та ранні безколючкові - Новость Алтаю, Іня, Либідь, Чуйська.
(//www.ukrboard.com.ua)
Саджанці дворічні, по 80 грн . Є великі дерева
Увага! При посадці корені заглибити на 25 см. в землю для формування додаткових коренів рослини.
Замовлення приймаються цілорічно.
відправка Новою Поштою, Інтайм. Обліпиху заведено садити напровесні, до розпускання бруньок на деревах, оскільки вона дуже важко зносить цю процедуру восени. Як правило, для обліпихи виділяють сонячну ділянку на периферії саду, де знайдеться достатньо місця для одного чоловічого екземпляра і 3-4 жіночих рослини. На кислих ґрунтах, як і на глинистих, обліпиха добре рости не буде, оптимальний водневий показник ґрунту pH 6,5-7,0. Кислі ґрунти перед посадкою обліпихи вапнують, додаючи в них під перекопування мелений вапняк або вапняний туф у розрахунку 250-400 г на м² – такої кількості розкислювачів вистачить на 8-10 років. Ґрунтові води на ділянці мають залягати не вище, ніж на глибині 2 м. Не висаджуйте обліпиху там, де до неї росла суниця, оскільки вони схильні до однакових хвороб. Посадка обліпихи навесні. Для посадки радимо купувати однорічні чи дворічні саджанці обліпихи, коріння яких попередньо слід занурити у глиняну бовтанку. Якщо ви виявили, що коренева система у саджанців підсохла, помістіть коріння спочатку на добу, а то й дві у відро з водою, щоб воно відновило свою пружність. Ділянку під обліпиху готують з осені: перекопують ґрунт на глибину штиха лопати з одночасним внесенням на кожен м² 20 г попелу, 200 г суперфосфату і 4-5 відер перегною. Навесні викопують ями розміром 65х65х65 см на відстані 2 м одна від одної, у центр кожної ями забивають кілочок заввишки 1-1,2 м і насипають горбик родючої землі, на який поміщають саджанець. Коріння саджанця розправляють, після чого яму засипають землею, змішаною з рінню, перегноєм або торфом у рівних пропорціях таким чином, щоб коренева шийка деревця заглибилася у ґрунт не більше ніж на 25 см. Навколо саджанця залишають невелику кругову ямку для поливу, деревце прив'язують до кілочка і вливають у поливну ямку 2-3 відра води. Коли вода вбереться, ямку мульчують перегноєм або сухою землею, зрівнявши її з поверхнею ділянки. Попервах, щоб саджанець прижився на новому місці, його упродовж місяця поливають щодня.