Редька олійна - застосовують як сидератну культуру, а також як цінну кормову культуру.
Головна особливість олійної редьки як сидератної культури базується на добре розвиненій кореневій системі, що проникає в нижні шари грунту і покращує його структуру, і на можливості формувати велику вегетативну масу за короткий вегетаційний період.
Урожай зеленої маси – до 50-60 тонн з гектара.
У 100 кг зеленої маси міститься 12 - 16 кормових одиниць, вміст білка 26-29% у сухій речовині + макро- та мікроелементи.
Норма висіву 16 – 22 кг на гектар (2-3млн га). Висівають редьку олійну з міжряддями 15-30 см. Глибина загортання
насіння 2-4 см. На насіння та корм висівають у максимально ранні рядки (температура проростання від двох градусів, оптимальна 10-12), як сидерат - після збирання попередника.
(//www.ukrboard.com.ua)
При весняному посіві укіс можна проводити приблизно через 60 днів, якщо посів здійснюється в літній період, то період укосу приблизно на 15 днів раніше.
Зелену масу треба починати забирати або закладати в ґрунт (залежно від призначення) у період бутонізації – початок цвітіння. Якщо планується кілька укосів - зрізати потрібно вище 8 см.
Варіанти оплати: готівковий, безготівковий, післяплати при отриманні.
Доставка: до 1,5 тонн - Новою поштою, від 1,5 тонн - підберемо попутний транспорт до вашого господарства. Або можете забрати самі з нашого виробничого складу у Черкаській області