Термодерево - це 100% натуральний масив. Кожна дошка неповторна і унікальна, як і всі, що створює природа. Термообробці піддають різні породи: м'які (ялина, сосна, липа, кедр) і тверді (ясен, дуб, бук), тому саме поняття «термодеревина» неповне, потрібно уточнювати яка саме порода вам пропонується.
Завдяки термообробці стабільність геометричних розмірів, при будь-яких перепадах вологості і температури навколишнього середовища, поліпшується в 10-15 разів по відношенню до необробленої деревини. Це означає, що виріб з термообробленого дерева з часом не деформується (не розбухає, не всихає, не викривлюється) при будь-яких зовнішніх впливах - опади, підвищення / пониження температури.
Широка сфери застосування термодеревини обумовлена трьома основними властивостями матеріалу: довговічністю, низькою гігроскопічністю і розмірною стабільністю. Важливо відзначити, що в деяких областях унікальним стає поєднання декількох або всіх перерахованих властивостей.
- Термооброблена деревина, завдяки стійкості до атмосферних впливів, підходить для вуличних конструкцій, ландшафтного дизайну, будівництва мостів, причалів, облицювання водних каналів.
(//www.ukrboard.com.ua)
- Одна з найбільш популярних сфер застосування термодеревини - облицювання фасадів будинків, в тому числі в складі готових панелей в дерев'яному житловому будівництві.
- Внаслідок естетичності зовнішнього вигляду, даний матеріал часто використовується дизайнерами для внутрішньої обробки. З термодеревини виготовляють дерев'яні
плитки для санвузлів і кухонь, які можуть стати хорошою альтернативою холодній кахельній плитці. Матеріал використовується також для виготовлення цілісних ванних і раковин, для комплексної внутрішньої обробки саун.
- Стабільність геометричних розмірів і стійкість до зовнішнього середовища сприяє використанню термодеревини у виробництві меблів, віконних рам, дверей, паркетних підлог, декінга.
Розміри бруса: 170х170х4000 мм. Ціна 3700 грн./шт.