Конструкція теплогенератора виконана за принципом швидкого обслуговування і максимального згоряння як самого палива так і топочних газів, що виділяються в процесі горіння.
Теплогенератори фактично увібрали в себе всі переваги піролізного способу горіння та переваги звичайного твердопаливного котла.
В одному блоці поєднано теплообмінник, який виконаний з жароміцної нержавіючої сталі і камера горіння, що робить пряму передачу тепла без втрат ККД. Знизу під топкою розміщений зольний накопичувач, який дозволяє швидко і зручно чистити топку.
Завдяки вбудованому теплообміннику досягаються наступні переваги:
• Компактність та невеликі габаритні розміри.
• Продукти горіння, які потрапили у теплообмінник осідають у золонакопичувачах, що полегшує обслуговування.
• Велика корисна площа теплообміну значно зменшує витрати палива та дозволяє з легкістю досягати температури повітря на виході 1200 С.
• Завдяки конструкції установки, в значній мірі зменшується час підготовчо-монтажних робіт.
• Незначні витрати палива для зняття одного тонно-відсотку вологи.
(//www.ukrboard.com.ua)
Принцип роботи теплогенератора: паливо за допомогою шнека автоматично подається у камеру згорання, де й згорає. Головний вентилятор втягує повітря зверху через теплообмінник та нагріваючи його до температури від 40 до 120 градусів С, подає його в камеру
зерносушарки, а продукти горіння (дим) виводяться через димохідну трубу.
Пульт керування: автоматично підтримує задану температуру від 40 до 120 0С, може бути обладнаний плавним пуском, або перетворювачем частоти для зменшення пускового навантаження при запуску головного вентилятора. Пульт керування обладнаний мережевим шлюзом, що дає змогу контролювати процес сушіння з мобільного телефона, ноутбука або комп’ютера, бачити коли теплогенератор включався, з якою температурою працював тощо.
Видом палива для теплогенератора можуть бути: відходи соняшнику, ріпаку, сої, качани кукурудзи, дрібна тріска, пелета і т.д. Для зняття 1 тонно-відсотка вологи витрачається 2,5 -3 кг с/г відходів або біля 2-х, кг. пелети.
Для обслуговування та роботи теплогенератора достатньо одного працівника, чищення проводиться один раз на добу, яке займає 20 хвилин.
Заходи безпеки: в разі знеструмлення відкривається просто топка і вигрібається жар з камери згорання. Теплообмінник при цьому не зазнає ніяких пошкоджень.
Потужність теплогенераторів:
1 МВт; 1,5 МВт; 2 МВт; 3 МВт.
Гарантія - 24 місяці.